न्यूयोर्क,२ नोभेम्बर। नेपालका प्रसिद्ध गायक शिव परियारलेमहानगर क्षेत्रमा भएको एक सांगीतिक कार्यक्रममा दर्शकलाई नचाउनुभएको छ। उहाँले अमेरिकाको डीसी महानगर क्षेत्रमा २६ वर्ष पहिले नेवा संस्कृति, भाषा, कला र परम्परालाई स्थापना गर्ने उदेश्यले स्थापित नेपा: पासा पुचः अमेरीकायको नेपाल सम्बत ११३८ भिन्तुना तथा २६ औ बार्षिक उत्सवमा आफ्ना प्रशंसक तथा दर्शकलाई भरपुर मनोरंजन दिदै नचाउनुभयो।

उहाँले जुन जुन गीत गाउनुभयो हरेकमा गीत को बारेमा संक्षेपमा जानकारी गराउनुभएको थियो । साथै गीतले के भन्न खोजेको र परिस्थितिको बारेमा अर्थ लगाई गीत गाउदा दर्शकले अझ रमाइलो गरनुभएको थियो । अन्य स्थानीय कलाकारहरुको गीत र नृत्य प्रस्तुति रहेता पनि उहाँको मुख्य प्रस्तुति हेर्न दर्शक तथा प्रशंसक आएका थिए ।

Similar Posts
Latest Posts from fukuokanepal.news | सूचना र मनोरंजन को संगालो बोकेको नेपाली समाचार साइट

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *