Home » समाचार » एनआरएन-NRN » एनआरएनए क्युश्यु संयोजक द्वारा निर्वाचन सफल बनाउन आव्हान
एन आर एन क्युस्यु
छत्र दाहालद्वारा निर्वाचन बहिष्कार

एनआरएनए क्युश्यु संयोजक द्वारा निर्वाचन सफल बनाउन आव्हान

फुकुओका,जापान
सेप्टेम्बर ९

एनआरएनए क्युश्यु संयोजक लक्ष्मन बानिया द्वारा प्रकाशित एन आर एन ए क्युश्यु फेसबुकमा एन आर एन ए जापानको निर्वाचन सम्बन्धि कुनै भ्रममा नपरी निर्वाचन गर्न आव्हान गरिएको छ ।हिजो एन आए एन ए क्युश्यु बरिष्ठ उपाध्यक्ष देव राज उप्रेतीले लेखिएको स्टाटसमा निर्वाचन बहिष्कार हुनसक्ने संकेतलाइ लक्षित गर्दै उनले सम्पूर्ण मतदाताहरुलाई कुनै भ्रममा नपर्न आग्रह गरेका छन् ।
लक्ष्मण बानिया द्वारा जारी सुचना जस्ताको त्यस्तै

सम्पूर्ण जापान बासि दाजुभाई दिदीबहिनी हरुमा नमस्कार 🙏 सर्बप्रथम त भोलि ९ महिना ३ तारिख हुन गैरहेको NRNA जापानको भोटिंगको लागि सबै तयारी पुरा भएको जानकारी गराउदछु ! र यस क्युस्यु क्षेत्र बाट चुनाब बहिस्कार गर्ने कुरा १/२ जनाले फेसबुकमा लेख्दैमा क्युस्यु क्षेत्र वाट चुनाब बहिस्कार नहुने कुरा पनि जानकारी गराउन चाहन्छु ! कुनै भ्रममा नपरी यसै सुचना लाई आधिकारिक मानि भोलि आफ्नो मत अधिकार सुरक्षित साथ् आफुले रोजेको उम्मेद्वारलाई हाल्नको लागि सबै क्युस्यु बासि दाजुभाई दिदीबहिनी हरुमा बिनम्र अनुरोध गर्दछु ! र भोलि को चुनाब निम्न मिति र समय र स्थानमा हुनेछ |
स्थान ; मिनामी सिमिन सेन्टर ओहासी
( बुद्ध रेस्टुरेन्ट अगाडी )
मिति ; ०९ / ०३ समय ; १०:०० – १७:००
( क्युस्यु संयोजक )
लक्ष्मण बानियाँ

ビットコイン取引高日本一の仮想通貨取引所 coincheck bitcoin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

नेपाल जापान फ्रेन्डशिप लायन्स क्लब द्वारा बाढी पिदिलाई सहयोग

नेपाल जापान फ्रेन्डशिप लायन्स क्लब द्वारा बाढी पिडितलाई सहयोग

नेपाल जापान फ्रेन्डशिप लायन्स क्लब द्वारा बाढी पिडितलाई सहयोग फुकुओका,जापान सेप्टेम्वर ५ लायन्स क्लव इन्टरनेशनल ...