फुकुओकामा गाक्को सेचुमेइखाइ कार्यक्रम सम्पन्न

फुकुओकामा गाक्को सेचुमेइखाइ कार्यक्रम सम्पन्न

फुकुओका जापान
अगष्ट २८ ,२०१७
कलेज सेचुमेई खाई कार्यक्रम एन आर एन ए क्युश्यु उप संयोजक नवराज गौतमको नेतृत्वमा गत आइतबार सम्पन्न भएको छ । फुकुओकामा बिध्यार्थीहरुको चापसगै कलेज नपाएर समस्या र बिषय छनोटमा समेत दोधार भई समस्या भोगिरहेको अवस्थामा यो कार्यक्रमले केहि हदसम्म राहत भएकोछ ।

टोक्योको दुइ विश्व बिद्यालय र दुइ भोकेसनल बिद्यालयले आफ्नो पाठ्यक्रम ,बार्षिक कार्य योजना ,बिद्यालय शुल्क र जापानमा उक्त कलेज पढिसकेपछि भबिष्यको बारेमा उपस्थित बिद्यार्थीहरुलाई जानकारी गराइएको  थियो ।भाषा नबुझिएको खण्डमा नेपाली भाषामा अनुबाद गरि बिद्यार्थीहरुले सोधिएको प्रश्नहरु प्रष्ट पारिएको थियो ।
यस कार्यक्रमबाट उपस्थित बिद्यार्थीहरुले जापानको उच्च क्षिक्षा भबिष्यबारे केहि नया जानकारी पाएकोले कलेज र कोर्ष छनोटमा सहयोग पुग्ने बिश्वास लिएको नवराज गौतमले फुकुओका नेपाल डट न्युजलाई बताए ।उक्त कलेजहरुको बारेमा जानकरी अर्थात सरसहयोग आवश्यक परेमा नवराज गौतमलाई सम्पर्क गर्न अनुरोध गरिएको छ ।

 

, ,
Similar Posts
Latest Posts from fukuokanepal.news | सूचना र मनोरंजन को संगालो बोकेको नेपाली समाचार साइट

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *