हाम्रो नेपाल

हाम्रो नेपाल हामी नेपाली अभियानको बार्षिक भेला हुने

अगस्ट १९
फुकुओका जापान

हाम्रो नेपाल हामी नेपाली अभियानको बार्षिक भेला हुने हुने भएको छ यही अगस्ट २० तारिक योशिजुका खाइ खानमा दिउँसो २ बजेबाट हुने बार्षिक भेलामा यस अभियानमा आबद्ध सम्पूर्ण अभियान कर्ताका साथै इच्छुक सबैलाई उपस्थितिको लागि हार्दिक अनुरोध गरिएको छ जापानमा रहेका विभिन्न खाले संघ संस्थाले भन्दा फरक सोंच राखेर सुरु गरिएको यस अभियानले गत जुनमा विद्यार्थी ओरियन्टेसन कार्यक्रम सफलता पुर्बक सम्पन्न गरिसकेकोछ| २० तारिक हुने बार्षिक भेलामा अबको अभियानको उद्देश्य र अहिले फुकुओका जापानमा भइरहेका गतिबिधिका बारेमा पनि विशेष छलफल गरिने कुरा यस अभियानका प्रवत्ता श्रीभद्र अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।
कार्यक्रमको थप विवरण निम्न अनुसार रहेको छ
मिती:२०१७-०८-२०
समय:दिउँसो २ बजे देखि चार बजे सम्म
स्थान : 東吉塚会館 (Higashi Yosizuka Khaikan)
〒812-0046 Fukuoka Prefecture, Fukuoka, Hakata Ward, Yoshizukahonmachi,10−24

 

Similar Posts
Latest Posts from fukuokanepal.news | सूचना र मनोरंजन को संगालो बोकेको नेपाली समाचार साइट

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *