Home » समाचार » कास्की पोखरा समाज क्युश्युको सल्लाहकार चयन
कास्की पोखरा समाज
कास्की पोखरा समाज

कास्की पोखरा समाज क्युश्युको सल्लाहकार चयन

कास्की पोखरा समाज क्युश्युको सल्लाहकार चयन

फुकुओका जापान
अगष्ट १६

कास्की पोखरा समाज जापानको क्षेत्रीय कमिटी क्युश्यु गठन भए सगै संस्थाको पहिलो बैठकले सल्लाहकारहरु चयन गरेको छ |आसुमिन फुकुओकामा अध्यक्ष सन्तोष थापाको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले ५ सदस्य सल्लाकार समिति गठन गरेको छ | जसमा कास्कीबाट जापानको फुकुओका शहरमा आउनु भएका अग्रजहरुलाई समेटिएको छ|सल्लाकारहरु धर्म राज अधिकारि ,गोबिन्द बहादुर शाह ,बद्रि पौडेल ,नारायण देवकोटा ,लक्ष्मण बानिया र कृष्ण सुबेदी रहेका छन् |
कास्की जिल्ला नेपालबाट विभिन्न उद्देश्यले जापानको क्युश्यु क्षेत्रमा आइ बसोबास गर्ने सम्पर्ण दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरु एकबद्ध भई एक आपसमा भाइचारा वृद्धि गर्दै जाने भएको छ |त्यसै गरि कार्यसमिति पुरा भए सगै सल्लाहकारहरुको सल्लाह सुझाब र सबैको साथ सहयोगले क्युश्युमा बसोबास गर्ने सम्पूर्ण युवा ,बिद्यार्थी लगायत सम्पूर्णको भावनालाई कदर गर्दै कार्यक्रम गर्दै जाने अध्यक्ष सन्तोष थापाले फुकुओका नेपाल डट न्युजलाई बताए।

Namecheap.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

विवाह जीवनका लागि एउटा काँडा हो:अन्जु पन्त

काठमाडौँ,२ मंसिर । ६ हजार बढी गीतमा स्वर दिएकी अन्जु पन्तलाई लाग्छ ७० प्रतिशत गीतमा ...