Home » कार्यक्रम » एनआरएनए क्यूशूद्वारा कार्ड वितरण सूचना जारी
एनआरएनए क्यूशू जापानद्वारा कार्ड वितरण सूचना जारी

एनआरएनए क्यूशूद्वारा कार्ड वितरण सूचना जारी

एनआरएनए क्यूशू जापानद्वारा कार्ड वितरण सूचना जारी

फुकुओका ,जापान जुन २९ ,२०१७

एनआरएनए क्युश्यु जापानद्वारा कार्ड वितरण सूचना  जारी

एनआरएनए क्युश्यु जापानद्वारा कार्ड वितरण सूचना  जारी

एन आर एन ए क्यूशू जापानले सदस्यता कार्ड वितरण कार्यक्रम संचालन गर्ने भएको छ ।२०१७ जुलाई ९ तारिक बिहान १०बजे बाट साझ ६ बजे सम्म मिनामी सिमिन सेन्टर ओओहासी कार्यक्रम गर्ने भएको छ । जापान बासी इच्छुक नेपाली दाजु भाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई एन आर एन ए को सदस्य बनाउने अभियान स्वरुप २०१७ जुन ४ तारिक सम्मको समय दिई अनलाइन मार्फत सदस्य बन्न आव्हान गरेको थियो।त्यो समयमा सदस्य बन्नु हुने सम्पूर्ण महानुभाबहरुलाई एन आर एन ए क्युश्युको २०१७ -२१ को कार्यसमितिको तर्फबाट हार्दिक धन्यवाद व्यक्त गर्दै कार्ड लिन लिन आउनको लागि संयोजक लक्ष्मन बानिया र सचिब शिशिर ज्ञवाली द्वारा जारी सुचनामार्फत अनुरोध गरिएको छ । सदस्यता सम्बन्धि कुनै जनाराकी चाहिएमा कार्यसमितिलाई सम्पर्क गर्न अनुरोध पनि गरेको छ ।

कार्ड वितरण

कार्ड वितरण

Namecheap.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

सुवर्ण अवसर

फुकुओकामा विद्यार्थीहरुको लागि सुवर्ण अवसर

फुकुओकामा ७०जना विद्यार्थीहरुको लागि सुवर्ण अवसर फुकुओका ,जापान सेप्टेम्बर २६ जापानमा नेपालीहरुको बढ्दो चाप सगै ...