Home » फोटो समाचार » सिल्क- को शोरूमफ़ूकूओका जापानमा
सिल्क
फ़ूकूओकाको हाकतामा

सिल्क- को शोरूमफ़ूकूओका जापानमा

सिल्क को शोरूम- फुकुओका जापानमा सँस्कृतिक एबम फेसनेबल सामग्री उपलब्ध 

जापानमा बद्दो नेपालीको संख्या र नेपाली संस्कार र भेसभूसालाई माध्यनज़र गर्दै यही मिति २०१७/०२/२७ देखी सिल्क जापानको औपचारिक रूपमा सोरूम खुलेको
छ । फ़ूकूओकाको हाकतामा रहेको श्री गणेश रेस्टुरेन्टको दोस्रो तल्लामा सिल्क जापानको शोरूम नेपालीपन झल्काउने बिभिन्न नेपालको प्रसिद डिजाइनरद्वारा डिजाइन गरिएको पोशाकहरू उपलब्द छन । “सिल्क जापान “ को संचालक सजिना रंजितको  अनुसार यो सुबिधा जापानमा रहेको नेपालीहरूलाई ध्यानमा राखी यो सेवा सुरूवात गरिएको जानकारी दिनुभयो । उक्त पसलमा हरेक किसिमका कपडाहरू राखिएका छन। बच्चाको पास्नी देखी रेस्टुरेन्टको टेबल, स्टाफ़को ड्रेससम्म उपलब्ध यस शोरूममा हरेक कार्यक्रमको लागी दोसल्ला, ब्याच पनि राखिएक़ो छ। यस्तै नेपाली महिला र युबतीहरूलाई फेसनेबल पहिरन र जातजातीय भेसभूसा साथै डान्सको लागी ड्रेस हाइअर सुपथ मूल्यमा बिक्री गारिने यसै ब्यबसायको अर्कों संचालक नीतू दहालले जानकारी दिनुभयो । यस्तै बिहेकोलागी सामग्री र दुबोको माला पनि रखिएको छ।

Namecheap.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

विवाह जीवनका लागि एउटा काँडा हो:अन्जु पन्त

काठमाडौँ,२ मंसिर । ६ हजार बढी गीतमा स्वर दिएकी अन्जु पन्तलाई लाग्छ ७० प्रतिशत गीतमा ...